TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak II


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 3. - 5. 9. 2021 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2021, na který dostaly pozvání družstva z  Maďarska, Slovenska, Polska a ČR.:

Kategorie: U13 st. minižáci, nar. 1.1.2009 a mladší
Kategorie: U15 st. žákyně, nar. 1.1.2007 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak II. 3. - 5. 9. 2021.pdf


Přihlášená družstva

U15 starší žákyně (2007 a ml.) U13 starší MINIžáci (2009 a ml.)
1) Jiskra Kyjov 1) Jiskra Kyjov
2) OSK Olomouc 2) BK Skokani Brno
3) HB Basket Praha 3) Snakes Háj ve Slezsku
4) Sokol Hradec Králové 4) SKB Zlín
5) SK K2 Prostějov 5) BK Vlci Žďár nad Sázavou
6) BA Sparta Praha 6) BK Tábor
7) SK Bruntál  7) Válečníci Děčín
8) TJ Lokomotiva Krnov 8) BK Příbor


U15 st. Žákyně sk. A   U15 st. Žákyně sk. B   U13 st. MINIžáci sk. A   U13 st. MINIžáci sk. B
Jiskra Kyjov   Sokol Hradec Králové   Jiskra Kyjov   BK Skokani Brno
BA Sparta Praha   HB Basket Praha   BK Příbor   SKB Zlín
TJ Lokomotiva Krnov   SK Bruntál   Válečníci Děčín   BK Tábor
OSK Olomouc   SK K2 Prostějov   Snakes Háj ve Slezsku   BK Vlci Žďár nad Sázavou

 
Rozlosování a výsledky zápasů


Městská hala Kyjov, pátek 3. 9. 2021   Tělocvična Gymnázium, pátek 3. 9. 2021
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
15:00 Holky Jiskra Kyjov Holky TJ Lokom. Krnov 34:32   15:00 Kluci Jiskra Kyjov Kl. Snakes Háj ve Slezsku 32:48
16:20 Holky Sparta Praha Holky OSK Olomouc 40:44   16:20 Kluci Skokani Brno Kluci BK Vlci Žďár n/S 25:51
17:40 Holky HB Basket Praha Holky SK K2 Prostějov 62:35   17:40 Kluci BK Tábor Kluci SKB Zlín 17:57
19:00 Holky Sokol Hr. Králové Holky SK Bruntál 63:24   19:00 Kluci Válečníci Děčín Kluci BK Příbor 99:16
20:20 Holky Jiskra Kyjov Holky Sparta Praha 47:44   20:20 Holky TJ Lokom. Krnov Holky OSK Olomouc 46:53
Městská hala Kyjov, sobota 4. 9. 2021   Tělocvična Gymnázium, sobota 4. 9. 2021
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
8:30 Holky HB Basket Praha Holky SK Bruntál 51:31   8:30 Kluci Skokani Brno Kluci BK Tábor 39:55
9:45 Holky Sokol Hr. Králové Holky SK K2 Prostějov 67:36   9:45 Kluci BK Vlci Žďár n/S Kluci SKB Zlín 43:51
11:00 Kluci Jiskra Kyjov Kluci Válečníci Děčín 22:67   11:00 Kl. Snakes Háj ve Slezsku Kluci BK Příbor 68:18
12:15 Holky Jiskra Kyjov Holky OSK Olomouc 25:45   12:15 Holky Sparta Praha Holky TJ Lokom. Krnov 44:32
13:30 Holky Sokol Hr. Králové Holky HB Basket Praha 60:23   13:30 Holky SK Bruntál Holky SK K2 Prostějov 40:31
14:45 Kluci Skokani Brno Kluci SKB Zlín 19:60   14:45 Kluci BK Tábor Kluci BK Vlci Žďár n/S 11:77
16:00 Kluci Jiskra Kyjov Kluci BK Příbor 42:13
  16:00 Kluci Válečníci Děčín Kl. Snakes Háj ve Slezsku 73:25
17:15 Holky o 5.- 8. místo
A3: Sparta Praha

B4: Prostějov

46:34
  17:15 Holky o 5.- 8. místo
A3 Loko Krnov

B3 SKBruntál

32:36
18:30 Kluci  o 5. - 8. místo
A3: Kyjov

B4: Tábor

56:20
  18:30 Kluci o 5. - 8. místo
A4: Příbor

B3: SKokani Brno

13:49
19:45 Holky semifinále
B1:  Hradec Králové
 
A2:  Jiskra Kyjov 

58:16
  19:45 Holky semifinále
A1:  OSK Olomouc
 
B2:   HB Basket

51:39
Městská hala Kyjov, neděle 5. 9. 2021   Tělocvična Gymnázium, neděle 5. 9. 2021
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
9:00 Kluci semifinále
B1: SKB Zlín

A2: Snakes Háj 

47:33
  9:00 Kluci semifinále
A1: Válečníci Děčín

B2: BK Vlci Žďár n/S

47:24
10:20 Holky o 5. místo
Bruntál

Sparta Praha

 36:44
  10:20 Holky o 7. místo
Loko Krnov

SK K2 Prostějov

25:33
11:40 Holky o 3. místo
Jiskra Kyjov

HB Basket Praha


37:64
  11:40 Kluci o 7. místo
Tábor

Příbor

26:15
13:00 Holky FINÁLE
OSK Olomouc

Hradec Králové

30:42
  13:00 Kluci o 5. místo
Skokani

Kyjov

46:59
14:20 Kluci FINÁLE
Válečníci Děčín

SKB Zlín

67:37
  14:20 Kluci o 3. místo
 Snakes Háj 

BK Vlci Žďár n/S.

39:41
15:40 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
 

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A