0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region


U12 minižákyně mladší

Tréninky

Pondělí - pohybovka 16:00h - 17:30h

ZŠ Komenského - h.tělocvična

Úterý - basket

16:20h - 17:40h Hala

Čtvrtek - basket

15:00h - 16:20h Hala
Pátek - technika s míčem 16:00h - 17:30h ZŠ Komenského - d.tělocvična

Aktuální informace:

Odkaz na termíny turnajů:

https://jm.cbf.cz/souteze.html

Aktuální tabulka:
Odkaz - tabulka:

HALLOWEEN trénink 31.10.2022

Základní informace
Soutěž Trenérka Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

Jan Čechovský

Nikol Pešlová

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

https://www.cbf.cz

Termíny akcí
Turnaj U12   1. 4. 2023 (Tišnov)
YUBASKET KEMP II. termín   23.7. - 28. 7. 2023 (Kyjov) 
Baskeťák příměšťák   31. 7.  - 4. 8. 2023   (Kyjov)
Soustředění   19. 8. - 25. 8. 2023   (Stará Turá)
Tubanak U13 dívky (ročník 2011 a mladší)   8. 9. - 10. 9. 2023   (Kyjov)
Tubanak U12 mix (ročník 2012 a mladší) 15. 9. - 17. 9. 2023   (Kyjov)

FOTOGALERIE

Odkazy: 

https://www.jiskrakyjov.cz/inpage/tubanak-2020-470-696-838-319/

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15