TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U15 žákyně starší

Tréninkové schéma

!!! od 29.5. tréninky s U17 (Út, St, Čt) !!!

Pondělí

Basketbalové činnosti

17:30 - 19:00
Čtvrtek Herní systémy
16:20 - 17:40
Pátek Střelba
14:50 - 16:00
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Nadregionální liga

Jiří Robek

JRobek@seznam.cz

725 773 963

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Informační tabule
Sezóna ukončena

-

Adresa: 

začátek: -

-

s sebou ŽLUTÉ dresy !!!

Předběžná nominace: 

Auta: 
TABULKA POŘADÍ - SKUPINA D
Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Blansko 28 26 2 1.725 1.160 54
2 SKB Tišnov 26 24 2 1.720 1.089 50
3 BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 28 14 14 1.505 1.496 42
4 Jiskra Kyjov 28 14 14 1.602 1.655 42
5 Žabiny Brno B 26 12 14 1.305 1.280 38
6 BK Vyškov 28 8 20 1.352 1.553 36
7 Basketbal Dubňany 26 9 17 1.197 1.434 35
8 BK Blansko "B" 26 1 25 954 1.693 27
ZÁPASY - SKUPINA
Kolo Domácí / hosté Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
15:00
Sportovní hala Údolní 8
72
47
1. kolo
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Údolní 8
68
61
2. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
15. 10. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra
59
30
2. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
15. 10. 2022
13:00
Hala TJ Jiskra
90
43
3. kolo
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
8:00
SH Rosnička Brno 42
63
3. kolo
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
10:00
SH Rosnička Brno 35
66
4. kolo
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
19. 11. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra 41
64
4. kolo
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
19. 11. 2022
14:00
Hala TJ Jiskra 48
82
5. kolo
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
3. 12. 2022
15:00
SC Želva Dubňany 47
65
5. kolo
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
2. 12. 2022
17:00
SC Želva Dubňany 46
65
6. kolo
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
10:00
SH Za parkem 75
77
6. kolo
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
12:00
SH Za parkem
69
49
7. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
15. 1. 2023
13:00
Hala TJ Jiskra
51
48
7. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
15. 1. 2023
15:00
Hala TJ Jiskra
54
53
8. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
29. 1. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra 47
60
8. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
29. 1. 2023
12:00
Hala TJ Jiskra 61
77
9. kolo
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
5. 3. 2023
9:00
Sportovní hala Údolní 45
73
9. kolo
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
5. 3. 2023
11:00
Sportovní hala Údolní
59
57
10. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B

19.3.2023
14:00

Hala TJ Jiskra 34
79
10. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
19.3.2023
16:00
Hala TJ Jiskra 37
59
11. kolo
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
2. 4. 2023
9:00
SH SKK Tišnov
76
50
11. kolo
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
2. 4. 2023
11:00
SH SKK Tišnov
77
55
13. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
15. 4. 2023
13:30
Hala TJ Jiskra
48
42
13. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
15. 4. 2023
15:30
Hala TJ Jiskra
66
59
14. kolo
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
30. 4. 2023
10:00
Sportovní hala
70
36
14. kolo
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
30. 4. 2023
12:00
Sportovní hala
82
57
12. kolo
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
6. 5. 2023
8:30
Hala TJ Jiskra
57
44
12. kolo
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
6. 5. 2023
10:30
Hala TJ Jiskra
88
52

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15