TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U14 žáci mladší

Dvořák, Gazdačko, Hanák, Hejda, Hošek, Pařez,

Pulpán, Pekaj, Soukop, Svoboda, Zapletal, Zelinka,

 Bochýnek, Šušák, Navrátil

Tréninkové schéma
Úterý
17:40 - 19:00
Čtvrtek

17:40 - 19:00
Pátek
16,00 - 17:10
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

Tomáš Pekaj

tel.: 737 525 123

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule

Sobota 24. 9. 2022 v 17,30

Tygři Brno - Jiskra Kyjov

Sraz u stadionu v 15,40 a následně odjezd v 15,45 hod.

Nominace : 

Dvořák, Gazdačko, Marťas, Hošek,

Pulpán, Pekaj, Svoboda, Zapletal, Zelinka, Marťas, Bochýnek, Soukop, Šušák

Neděle 25. 9. 2022 ve 10,00

Basket Brno - Jiskra Kyjov

Sraz u stadionu 8,05 a následně odjezd v 8,10 hod. 

Nominace :

Dvořák, Gazdačko, Marťas, Hošek, Pekaj, Pulpán,

Svoboda, Zapletal, Zelinka, Marťas, Soukop, Bochýnek, Šušák

Omluveni :

TABULKA POŘADÍ - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 0 0 0
2 SK Žabovřesky 0 0 0
3 SKUP-BCM Olomouc 0 0 0
4 BASKET Brno 0 0 0
5 Jiskra Kyjov 0 0 0
6 BCM Orli Prostějov 0 0 0
7 Renocar Podolí 0 0 0
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Skóre
2. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
10. 9. 2022
15,30
89 : 36
3. kolo
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
11. 9. 2022
14,00
86 : 40
4. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
24. 9. 2022
17,30
5. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
10,00
6. kolo
Jiskra Kyjov
SKUP-BCM Olomouc
8. 10. 2022
-
7. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
9. 10. 2022
-
9. kolo
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
12. 11. 2022
-
10. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
13. 11. 2022
-
11. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
26. 11. 2022
-
12. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
27. 11. 2022
-
13. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
10. 12. 2022
-
14. kolo
SKUP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
11. 12. 2022
-

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy