TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U15 žáci starší

Bužek, Hrazdil, Karský, Kouřil, Lihan, Navrátil, Trávník

Soukop, Zapletal + další 2009

Tréninky :

Úterý   17,40 - 19,00

Čtvrtek 17,40 - 19,00

Pátek  16,00 - 17,10

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

Tomáš Pekaj

tel.: 737 525 123

Jana Pekajová

tel.: 604 335 207

https://www.cbf.cz

Informační tabule

Sobota 28.1.2023 v 17,00

Jiskra Kyjov - Nový Jičín

Sraz na hale v 16,15 hod

Nominace ve skupině

Neděle 29.1.2023 v 12,30

BK Opava - Jiskra Kyjov

SH : Hala Opava,  Žižkova 2904/8

Sraz v 9,10 a odjezd v 9,15

Nominace ve skupině

Auta : Pekaj (1+3), Kouřil (4), Trávník (4)

Tabulka pořadí - LIGA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Opava 0 0 0
2 STRABAG Zlín 0 0 0
3 Vlci Žďár 0 0 0
4 BCM Orli Prostějov 0 0 0
5 BC Nový Jičín 0 0 0
6 Jiskra Kyjov 0 0 0
7 SKUP-BCM Olomouc 0 0 0
8 BK Pelhřimov 0 0 0
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / Hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
25. 1. 2023
17,15
 66:53


3. kolo
Jiskra Kyjov
Vlci Žďár
15. 1. 2023
9,00
Hala TJ Jiskra 76 : 63
4. kolo
Jiskra Kyjov
BC Nový Jičín
28. 1. 2023
17,00
Hala TJ Jiskra
5. kolo
BK Opava
Jiskra Kyjov
29. 1. 2023
12,30
Víceúčelová hala Opava
6. kolo
Jiskra Kyjov
SKUP-BCM Olomouc
18. 2. 2023
-
Hala TJ Jiskra
7. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
19. 2. 2023
-
Hala TJ Jiskra
8. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
29. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra
9. kolo
Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
11. 3. 2023
-
Hala 2. ZŠ


11. kolo
Jiskra Kyjov
BK Opava
25. 3. 2023
-
Hala TJ Jiskra
12. kolo
BC Nový Jičín
Jiskra Kyjov
26. 3. 2023
-
Nový Jičín
13. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
15. 4. 2023
-
Národní sportovní centrum Prostějov
14. kolo
SKUP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
16. 4. 2023
-
Sportovní hala UP

Tabulka pořadí - skupina D

Tým Pořadí Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 12 12 0 1209 491 24
2 BASKET Brno 12 9 3 842 738 21
3 SK Žabovřesky 12 8 4 770 745 20
4 Jiskra Kyjov 12 7 5 746 855 19
5 STRABAG Zlín 12 3 9 686 957 15
6 Vlci Žďár 12 3 9 768 996 15
7 BK Pelhřimov 12 0 12 669 908 12
ZÁPASY - SKUPINA D
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
28. 9. 2022
14,30
Hala TJ Jiskra 73 : 71
2. kolo
Jiskra Kyjov
Vlci Žďár
17. 9. 2022
16,00
Hala TJ Jiskra 72 : 64
3. kolo
Jiskra Kyjov
BK Sojky Pelhřimov

18. 9. 2022 

10,00

Hala TJ Jiskra 78 : 59
4. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
1. 10. 2022
16,00
Hala TJ Jiskra 77 : 72
6. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
14,00
SH Morenda        100 : 38
7. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
16. 10. 2022
10,00
SH Rosnička Brno 69 : 44
8. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
19. 11. 2022
17,00-
SH Na Zelené 54 : 63
9. kolo
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
-
SH Pelhřimov 52 : 67
10. kolo
Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
6. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ 81 : 96
12. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
20. 11. 2022
10,00
Gymnázium Matyáše Lercha 86 : 31
13. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
3. 12. 2022
13,30
Hala TJ Jiskra 53 :62
14. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
4. 12. 2022
9,00
Hala TJ Jiskra   54 : 85

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy