TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U19 junioři

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Radim Mezihorák

tel: 774531172

Věrka Mořická

tel: 604583861

Radim Mezihorák

https://cz.basketball

Informační tabule

Tabulka pořadí - SKUPINA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 TJ Slávia Kroměříž 12 10 2 0 0 22
2 BC Vysočina 12 9 3 0 0 21
3 BK Příbor 12 7 5 0 0 19
4 Basket Brno B 12 7 5 0 0 19
5 BK Vlci Žďár 12 6 6 0 0 18
6 Jiskra Kyjov 12 5 7 0 0 17
7 Tygři Brno B 12 4 8 0 0 15
8 SK UP BCM Olomouc 12 0 12 0 0 12
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
28. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra 47:81
2. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
17. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra 52:66
3. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
18. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra 55:74
4. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno "B"
1. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra 63:58
5. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
2. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra 74:46
6. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
-
Hala Gymnázium 71:47
7. kolo
SK UP BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
16. 10. 2022
-
SH UP Olomouc 62:78
8. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
10. 11. 2022
-
Hala TJ Slavia 61:51
9. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava 79:57
10. kolo
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
6. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ 50:79
11. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
19. 11. 2022
-
SH Morenda 88:51
12. kolo
BASKET Brno "B"
Jiskra Kyjov
20. 11. 2022
-
SH Purkyňova 67:68
13. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP BCM Olomouc
3. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra 67:61
14. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
4. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra 65:64

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15