TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži A

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska
2. liga muži Josef Ingr

Lukáš Šebesta
Lukáš Rubecký

Josef Ingr

https://cz.basketball
Informační tabule

Tabulka pořadí - SKUPINA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Sokol Karviná 20 19 1 1.884 1.252 39
2 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 20 18 2 1.834 1.542 38
3 BK Hladnov 20 13 7 1.658 1.622 33
4 SK Žabovřesky 20 11 9 1.645 1.618 31
5 SK Basket RENOCAR 20 10 10 1.534 1.405 30
6 UP Olomouc 20 8 12 1.400 1.610 28
7 BK Vlci Žďár 20 7 13 1.293 1.598 27
8 TJ Třebíč 20 7 13 1.541 1.639 27
9 Slavia Kroměříž 20 7 13 1.558 1.580 27
10 Slávie Ostravská Univerzita 20 6 14 1.470 1.536 26
11 Jiskra Kyjov 20 4 16 1.300 1.715 23
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 3. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra 52
88
2. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
24. 9. 2022
18:00
SH Rosnička Brno
94
65
3. kolo
SK Basket RENOCAR
Jiskra Kyjov
25. 9. 2022
10:00
SH Podolí u Brna
106
66
4. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
8. 10. 2022
18:45
Hala TJ Jiskra
76
62
5. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9. 10. 2022
13:45
Hala TJ Jiskra 94
95
6. kolo
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
22. 10. 2022
19:00
SH UP Olomouc 75
82
7. kolo
Slávie Ostravská Univerzita
Jiskra Kyjov
11. 2. 2023
20:00
SH Ostrava-Tatran
103
47
8. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
12. 11. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra 70
76
10. kolo
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
20
0
11. kolo
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
27. 1. 2023
18:45
Gymnázium Hladnov
112
89
12. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
9. 12. 2022
19:30
Hala TJ Slavia
101
59
13. kolo
Jiskra Kyjov
SK Basket RENOCAR
7. 1. 2023
18:15
Hala TJ Jiskra 48
102
14. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
8. 1. 2023
12:30
Hala TJ Jiskra 68
101
15. kolo
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
21. 1. 2023
17:00
SH Morenda
106
67
16. kolo
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov
22. 1. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného 87
92
17. kolo
Jiskra Kyjov
Slávie Ostravská Univerzita
23. 10. 2022
15:00
Hala TJ Jiskra 69
75
18. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
12. 2. 2023
12:30
Hala TJ Jiskra
69
65
20. kolo
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
5. 3. 2023
09:45
Hala TJ ŽĎAS
67
56
21. kolo
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
18. 3. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra 73
75
22. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
19. 3. 2023
12:00
Hala TJ Jiskra 58
105

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15