0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži B

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska
Oblastní přebor II Michal Šuráň

Michal Šuráň

https://www.cbf.cz

Informační tabule

Tabulka pořadí

Pořadí Tým Z V P Skóre B
1. TJ Slavia Kroměříž B 12 11 1 987:558 23
2. Sokol Bystřice nad Pern. 12 11 1 997:802 23
3. TJ Sokol Moravská Nová Ves 12 8 4 915:818 20
4. Jiskra Kyjov B 12 6 6 821:754 18
5. SK Slavičín 12 3 9 733:823 15
6. TJ Třebíč C 12 2 10 567:898 14
7. BBK jun A 12 1 11 635:1002 13
ZÁPASY
Číslo Domácí Hosté Datum a čas Skore Čtvrtiny
5. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 08.10.2022
8. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C 09.10.2022
11. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 22.10.2022
15. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 23.10.2022
16. Jiskra Kyjov B - BBK jun A 12.11.2022
23. TJ Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 26.11.2022
2. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Moravská Nová Ves 27.11.2022
26. TJ Třebíč C - Jiskra Kyjov B 10.12.2022
29. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 11.12.2022
33. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 07.01.2023
35. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 08.01.2023
40. BBK jun A - Jiskra Kyjov B 22.01.2023
44. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Moravská Nová Ves 04.02.2023
47. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 05.02.2023
50. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C 18.02.2023
53. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 19.02.2023
57. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 04.03.2023
58. Jiskra Kyjov B - BBK jun A 05.03.2023
65. TJ Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 19.03.2023
68. TJ Třebíč C - Jiskra Kyjov B 01.04.2023
71. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 02.04.2023
75. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 22.04.2023
77. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 23.04.2023
82. BBK jun A - Jiskra Kyjov B 07.05.2023

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15