0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U11 MIX + U10 MIX

Tuto kategorii pro letošní rok tvoří holky a kluci ročníků 2012-2014. Učíme děti běhat, skákat, házet, driblovat, soutěžit, spolupracovat, respektovat soupeře a pravidla. Ale naším hlavním cílem je naučit děti lásce ke sportu, která jim vydrží po celý život.

Naše dveře jsou po celý rok otevřené a rádi přivítáme do našeho týmu další kamarády. Přijďtě se kdykoliv podívat v době našeho tréninku (viz rozpis níže) nebo rovnou vezměte tenisky a sportovní oblečení a můžete si trénink zrovna vyzkoušet.

IMG-20220816-WA0038.jpg

TRENINKY 2022/2023
PONDĚLÍ 16:00 - 17:30 hala stadion
STŘEDA 14:30 - 16:00 hala stadion
ČTVRTEK 14:30 - 16:00 tělocvična ZŠ Joklík
Základní informace
Soutěž Trenér Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Aleš Klimek

A.Klimek@seznam.cz

tel.: 605 788 888

Zuzana Džuberová

zuzanadzuberova@seznam.cz

tel.: 602 778 069

https://www.cbf.cz

ZÁPASY

Akce Domácí Hosté Skóre
14.1.2023 NRT U11 - PŘEROV 10:30 Kyjov -  VlčataŽďár 28:21
12:00 Kyjov - BK Start Ostrava 92:10
16:30 Kyjov - TBS Přerov 32:31
21.1.2023 ČBF JM U10 - KYJOV Kyjov - BK Spartak Uherský Brod 21:23
Kyjov - BC Vysočina 48:28

28.1.2023 ČBF JM U11 - BRNO - hala Rosnička

15:00 Kyjov -

BK Skokani B

60:42

16:30 Kyjov -

BK Skokani B

35:25

4.2. ČBF - Den s basketem U10 - KYJOV 8:30 Kyjov - Basktebal Dubňany 39:32
12:00 Kyjov - BCM Olomouc 15:46
11.2.2023 ČBF JM U10 - BRNO- ZŠ nám. Svornosti 10:00 Kyjov - Sokol Lanžhot 53:24
11:20 Kyjov - Basket Brno 62:20
15:20 Kyjov - SKB Tišnov 59:4
18.2.2023 ČBF JM U11 - PODOLÍ Kyjov - Renocar Podolí 26:64
Kyjov - Blansko 28:68
4.3.2023 ČBF JM U10 - BRNO Kyjov - Tygři Brno 23:59
Kyjov - Skokani Brno 52:22
11.3.2023 ČBF JM U11 - KYJOV-přeloženo na 29.4. 9:45 Kyjov - BK Vyškov 35:73
11:30 Kyjov - BK Vyškov 31:65
25.3.2023 ČBF JM U11 - BABICE 15:00 Kyjov - Sokol Babice 75:43
16:30 Kyjov - Sokol Babice 74:30
1.4.2023 NRT U11 - KYJOV Kyjov -  BK Nový Jičín 34:29
Kyjov - TBS Přerov 44:24
Kyjov - Slávia Kroměříž 22:69
15.4.2023 ČBF JM U11 - KYJOV Kyjov - Tygři Brno 29:55
Kyjov - Spartak Uherský Brod 19:52
22.4.2023 ČBF JM U10 -BRNO 10:30 Kyjov - BK Sojky Pelhřimov 34:26
12:00 Kyjov - KP Brno 35:26
16:30 Kyjov - BK Blansko 20:34
23.4.2023  ČBF - Den s basketem U10 - ŽĎÁR 10:45 Kyjov - Vlčata Žďár -
12:25 Kyjov - Sršni Písek -
13.5.2023 ČBF JM U10 - KYJOV Kyjov - Renocar Podolí 66:12
Kyjov - Sokol Babice 49:17
19.8. - 25.8.2023 SOUSTŘEDĚNÍ

Fotogalerie

Turnaj Babice 23.10.2022

Fotografií:
33
Datum:
29. 10. 2022

Zobrazit

Soustředění Vřesovice 2022

Fotografií:
103
Datum:
29. 10. 2022

Zobrazit

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15