TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Ženy

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor I

Martin Koch

Petra Nováková

(Zdeněk Trutman)

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Oblastní přebor žen / Skupina A2 / ročník 2022/2023

tabulka
1. BC Vysočina 14 12 2 984:589 26
2. Jiskra Kyjov 14 9 5 862:663 23
3. KP Brno D 14 9 5 894:663 23
4. BK Blansko 14 9 5 839:688 23
5. BK Vyškov 14 9 5 852:700 23
6. TJ Sokol Lanžhot 14 6 8 844:786 20
7. BK Velké Meziříčí 14 2 12 534:1134 16
8. BBK jun 14 0 14 483:1069 14

Oblastní přebor žen / Skupina B východ/ ročník 2022/23

tabulka
1. VSK VUT Brno 14 12 2 927:604 26
2. KP Brno C 14 12 2 1044:649 26
3. Sokol Šlapanice 14 11 3 917:650 25
4. STRABAG Zlín 14 9 5 869:733 23
5. BK Vyškov 14 5 9 777:869 19
6. Jiskra Kyjov 14 4 10 744:832 18
7. TJ Sokol Lanžhot 14 3 11 695:936 17
8. BBK jun 14 0 14 504:1204 14
    Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Název fáze
    09.10.2022 11:30 Jiskra Kyjov KP Brno C 30:66 Skupina B východ
    22.10.2022 16:45 Jiskra Kyjov TJ Sokol Lanžhot 70:44 Skupina B východ
    23.10.2022 10:00 Jiskra Kyjov BK Vyškov 61:48 Skupina B východ
    12.11.2022 17:00 Sokol Šlapanice Jiskra Kyjov 72:42 Skupina B východ
    13.11.2022 12:00 BBK jun Jiskra Kyjov 38:79 Skupina B východ
    19.11.2022 16:00 Jiskra Kyjov VSK VUT Brno 31:74 Skupina B východ
    26.11.2022 15:15 STRABAG Zlín Jiskra Kyjov 65:39 Skupina B východ
    27.11.2022 11:30 Jiskra Kyjov STRABAG Zlín 48:56 Skupina B východ
    09.12.2022 18:45 VSK VUT Brno Jiskra Kyjov 60:54 Skupina B východ
    17.12.2022 17:00 BK Vyškov Jiskra Kyjov 52:45 Skupina B východ
    08.01.2023 10:00 TJ Sokol Lanžhot Jiskra Kyjov 67:57 Skupina B východ
    15.01.2023 14:00 KP Brno C Jiskra Kyjov 86:54 Skupina B východ
    21.01.2023 18:45 Jiskra Kyjov BBK jun 78:36 Skupina B východ
    22.01.2023 11:00 Jiskra Kyjov Sokol Šlapanice 56:68 Skupina B východ
    18.02.2023 17:00 Jiskra Kyjov BC Vysočina 53:55 Skupina A2
    04.03.2023 17:45 Jiskra Kyjov BK Blansko 62:43 Skupina A2
    19.03.2023 10:00 BK Velké Meziříčí Jiskra Kyjov 20:80 Skupina A2
    25.03.2023 17:00 BK Blansko Jiskra Kyjov 39:51 Skupina A2
    01.04.2023 13:30 KP Brno D Jiskra Kyjov 66:37 Skupina A2
    02.04.2023 14:00 Jiskra Kyjov KP Brno D 49:37 Skupina A2
    22.04.2023 13:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov 79:53 Skupina A2
    29.04.2023 15:30 Jiskra Kyjov BK Velké Meziříčí 87:39 Skupina A2


    Novinky

    Archív

    ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

    Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
    H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
    Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
    MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
    Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
    MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
    Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
    MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
    Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
    H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

    ROZVRH MIMO HALU

    Pondělí 14:30-16:00

    ZŠ Komenského
    16:00-17:30

    17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
    H U13  
    Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
    15:30-16:45
    17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
    MIX U10 U9 sportík  
    Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
     
    Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15