TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U15 žáci starší

Tréninkové schéma

Úterý
U15+U17 (r.2007,2008,2009, vybraní 2010)
17:45 - 19:00
Středa U15+U17 (r.2007, 2008, 2009)
18:45 - 20:00
Čtvrtek

U15+U17 (r.2007,2008,2009)

18:15 - 20:00
Pátek
1x za 14 dní dle kategorií (ale r.2009 každý pátek)
předzápasový U15 (r.2009, r.2010 nominovaní na zápas)
předzápasový U17 (r.2007,2008 a 2009 všichni)
17:10 - 18:30

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

Tomáš Pekaj

tel.: 737 525 123

Jana Pekajová

tel.: 604 335 207

https://www.cbf.cz

Informační tabule

Sobota 9.3.2024 v

Jiskra Kyjov - BCM Orli Prostějov

SH Kyjov

Sraz na hale

Neděle 10.3.2024 v

Jiskra Kyjov - BC Nový Jičín

SH Kyjov

Sraz na hale

Předběžná nominace ve skupině

Tabulka pořadí - Liga B

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Slavia Kroměříž 6 5 1 521 312 11
2 FASTAV Zlín 6 4 2 473 430 10
3 Jiskra Kyjov 6 4 2 454 418 10
4 SK Žabovřesky 6 3 3 438 421 9
5 Basketbal TJ Svitavy 6 3 3 405 409 9
6 BC Nový Jičín 6 3 3 370 473 9
7 Vlci Žďár 6 2 4 458 507 8
8 BCM Orli Prostějov 6 0 6 389 538 6

zápasy - liga B

Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
FASTAV Zlín
Jiskra Kyjov
17. 2. 2024
16,00
Hala Na Zelené 56 : 53
2. kolo
Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
18. 2. 2024
10,00
Hala TJ Slavia 84 : 65
3. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
9. 3. 2024
-
Hala TJ Jiskra
4. kolo
Jiskra Kyjov
BC Nový Jičín
10. 3. 2024
-
Hala TJ Jiskra
5. kolo
Jiskra Kyjov
Slavia Kroměříž
23. 3. 2024
-
Hala TJ Jiskra
6. kolo
Jiskra Kyjov
Fastav Zlín
24. 3. 2024
-
Hala TJ Jiskra
7. kolo
BC Nový Jičín
Jiskra Kyjov
13. 4. 2024
-
SH Krytý bazén
8. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
14. 4. 2024
-
Sportcentrum DDM 1

Tabulka pořadí - skupina C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 10 10 0 1.075 515 20
2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 9 8 1 827 393 17
3 BASKET Brno 10 7 3 892 594 17
4 ADFORS Basket Litomyšl 10 4 6 630 780 14
5 Jiskra Kyjov 10 3 7 616 793 13
6 Vlci Žďár 10 3 7 610 954 13
7 Basketbal TJ Svitavy 10 2 8 563 926 12
8 SK Žabovřesky 9 2 7 555 813 11
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo Domácí / hosté Datum a čas Místo Skóre
2. kolo
Jiskra Kyjov
Vlci Žďár
23. 9. 2023
16:00
Hala TJ Jiskra 71 : 79
3. kolo
Jiskra Kyjov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
24. 9. 2023
10:00
Hala TJ Jiskra

31 : 81

4. kolo
Basketbal TJ Svitavy
Jiskra Kyjov
7. 10. 2023
16:30
SH , Na střelnici 77 : 70
5. kolo
ADFORS Basket Litomyšl
Jiskra Kyjov
8. 10. 2023
09:00
Městská hala Litomyšl 78 : 51
6. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
21. 10. 2023
15,30
Hala TJ Jiskra 60 : 83
7. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
22. 10. 2023
15,00
Hala TJ Jiskra 31 : 104
1. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
11. 11. 2023
15,30
Hala TJ Jiskra 82 : 75
8. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
12. 11. 2023
10,30
SH Rosnička Brno 67 : 69
9. kolo
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Jiskra Kyjov
2. 12. 2023
16,30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 84 : 51
10. kolo
Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
3. 12. 2023
9,00
Hala 2. ZŠ 65 : 100
11. kolo
Jiskra Kyjov
ADFORS Basket Litomyšl
13. 1. 2024
17,00
Hala TJ Jiskra 79 : 84
12. kolo
Jiskra Kyjov
Basketbal TJ Svitavy
14. 1. 2024
10,00
Hala TJ Jiskra 62 : 55
13. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
27. 1. 2024
11,00
 SH Morenda 86 : 54
14. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
28. 1. 2024
10,00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) 97 : 59

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15