TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U17 kadeti

Tréninkové schéma

Úterý
U17 s U15 (r.2007,2008,2009, někteří 2010)
17:45 - 19:00
Středa U17 s U15 (r.2007, 2008, 2009)
18:45 - 20:00
Čtvrtek

U17 s U15 (r.2007,2008,2009)

18:15 - 19:30
Pátek

Předzápasový U17 (r.2007, 2008 a 2009 všichni)

1 x za 14 dní

17:10 - 18:30
Základní informace
Soutěž Trenér Asistent trenéra Organizační pracovník Soupiska

NRL JMK

Pecka Dalibor

pecci@centrum.cz

Tel : 720 027 765

Pavel Novotný

Ondřej Navrátil

Jana Pekajová 

bilickova@seznam.cz

Tel : 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule

Neděle 3.3.2024

 Sraz u stadionu v 13,05 a 13,10 odjezd

 TJ Spartak Uherský Brod - Jiskra Kyjov

Hala SH Uherský Brod

U stadiónu 2295

Začátek :

 15:00 a 17: 00

Nominace ve facebook skupině

TABULKA POŘADÍ - SKUPINA B
Pořadí Tým Z V P Vstřeleno : Obdrženo B
1. Jiskra Kyjov 12 12 0 986:548 24
2. TJ Spartak DDM Uherský Brod 12 8 4 838:689 20
3. Basket Kohouti 12 8 4 727:665 20
4. Sokol Šlapanice 12 7 5 728:722 19
5. TJ Sokol Podolí 12 5 7 698:761 17
6. BASKET Brno 12 4 8 628:806 16
7. Basketbal Dubňany 12 3 9 578:812 15
8. SK Žabovřesky Brno 12 1 11 608:788 13

ZÁPASY - SKUPINA B
Číslo Domácí Hosté Datum a čas Skóre Čtvrtiny
89. Jiskra Kyjov - Basket Kohouti 16.09.2023  71:47 20:11 41:23 55:30
90. Jiskra Kyjov - Basket Kohouti 16.09.2023 72:37 24:10 46:22 65:31
97. BASKET Brno - Jiskra Kyjov 30.09.2023 48 : 117     10:20 29:51 36:71
98. BASKET Brno - Jiskra Kyjov 30.09.2023 43 : 63     13:24 19:28 33:46
103. Jiskra Kyjov - Sp. DDM Uh. Brod 14.10.2023   78 : 58    20:14 33:36 62:44
104. Jiskra Kyjov - Sp. DDM Uh. Brod 14.10.2023    74 : 61   25:20 35:36 58:46
115. Basketbal Dubňany - Jiskra Kyjov 04.11.2023  86 : 57     11:21 24:39 39:57
116. Basketbal Dubňany - Jiskra Kyjov 04.11.2023 81 : 37     4:18 6:33 25:62
117. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 16.12.2023      89 : 47 26:6 49:18 68:36
118. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 16.12.2023      88 : 47 23:13 38:25 63:32
131. Jiskra Kyjov - TJ Sokol Podolí 10.12.2023      80 : 33 18:13 43:23 62:29
132. Jiskra Kyjov - TJ Sokol Podolí 10.12.2023      87 : 33 27:11 56:20 72:24
135. Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 06.01.2024      117 : 24 34:6 62:11 85:19
136. Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 06.01.2024     91 : 37 25:5 54:15 75:26
145. Basket Kohouti - Jiskra Kyjov 21.01.2024      43 : 66 10:13 22:31 30:44
146. Basket Kohouti - Jiskra Kyjov 21.01.2024      56 : 94 14:21 30:34 50: 64
153. Jiskra Kyjov - BASKET Brno 11.02.2024      95 : 43
154. Jiskra Kyjov - BASKET Brno 11.02.2024      73 : 35
159. Sp. DDM Uh. Brod - Jiskra Kyjov 03.03.2024      
160. Sp. DDM Uh. Brod - Jiskra Kyjov 03.03.2024      
171. Jiskra Kyjov - Basketbal Dubňany 16.03.2024      
172. Jiskra Kyjov - Basketbal Dubňany 16.03.2024      
173. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 06.04.2024      
174. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 06.04.2024      
187. TJ Sokol Podolí - Jiskra Kyjov 20.04.2024      
188. TJ Sokol Podolí - Jiskra Kyjov 20.04.2024      
191. SK Žabovřesky - Jiskra Kyjov 04.05.2024      
192. SK Žabovřesky - Jiskra Kyjov 04.05.2024      

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15