0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U11 MIX nejmladší

V této kategorii trénují společně holky a kluci ročníku 2013. Pokud máte zájem si basketbal vyzkoušet, přijďte kdykoliv k nám na trénink (viz rozpis níže). Rádi přivítáme do našeho kolektivu nové sportovce.

Rozvrh tréninků od 4.9.2023

PONDĚLÍ 15:45 - 17:00
ÚTERÝ 14:15 - 15:25
ČTVRTEK 14:15 - 15:45
Základní informace
Soutěž Trenér Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Aleš Klimek

A.Klimek@seznam.cz

tel.: 605 788 888

Zuzana Džuberová

zuzanadzuberova@seznam.cz

tel.: 602 778 069

https://www.cbf.cz

ZÁPASY

Akce Domácí Hosté Skóre
23.9.2023 - doma Kyjov - BK Skokani B 51:24
Kyjov - Vyškov 52:35
8.10.2023 - Humpolec Podolí - Kyjov 20:95
Humpolec - Kyjov 27:65
8.10.2023 - NRT - ZRUŠENO
21.10.2023 - Babice Basket Brno - Kyjov 35:71
Babice - Kyjov 58:84
11.11.2023 - Brno BK Skokani B - Kyjov 27:69
SKB Tišnov - Kyjov 13:80
12.11.2023 - NRT-přesunuto?
2.12.2023 - doma Kyjov - Basket Brno
Kyjov - BK Skokani A
16.12.2023 - Vyškov BK Vyškov - Kyjov
Pelhřimov - Kyjov
13.1.2024 - Brno Tygři Brno - Kyjov
BC Vysočina - Kyjov

Fotogalerie

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15