0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Ženy

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor I

Martin Koch Petra Nováková

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball 
Tréninkové schéma
Úterý 19:00 - 20:15  možno s U17
Středa 17:30 - 18:45  možno s U17
Pátek  19:00 - 20:30  KAŽDÝ PÁTEK !!! 

 ROZPIS ZÁPASŮ, sezóna 2023/2024 

 DATUM

 DOMÁCÍ / HOSTÉ

SKÓRE

 30.9.2023

 Jiskra Kyjov – BK Blansko

51:47

 1.10.2023

 BC Vysočina – Jiskra Kyjov

60:44

 14.10.2023

 BBK Brno - Jiskra Kyjov

21:64

 15.10.2023

 KP Brno D - Jiskra Kyjov

47:63

 4.11.2023

 Jiskra Kyjov – FASTAV Zlín

67:70 pp

 16.12.2023

 Jiskra Kyjov – BK Vyškov

72:39

 18.11.2023

 TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov

65:56

 19.11.2023

 Jiskra Kyjov – TJ Sokol Lanžhot

70:55

 9.12.2023

 Jiskra Kyjov – BC Vysočina

49:63

 10.12.2023

 BK Blansko - Jiskra Kyjov

62:51

 6.1.2024

 Jiskra Kyjov – KP Brno D

59:60

 7.1.2024

 Jiskra Kyjov – BBK Brno

87:35

 20.1.2024

 BK Vyškov - Jiskra Kyjov

54:71

 21.1.2024

 FASTAV Zlín - Jiskra Kyjov

51:62

pořadí / TÝM zápasů výhra prohra body
tabulka
1. BC Vysočina 14 12 2 899:638 26
2. TJ Sokol Lanžhot 14 10 4 800:691 23
3. BK Blansko 14 8 6 847:686 22
4. Jiskra Kyjov 14 8 6 866:729 22
5. KP Brno D 14 8 6 877:720 22
6. FASTAV Zlín 14 6 8 769:763 20
7. BK Vyškov 14 4 10 718:853 18
8. BBK Brno 14 0 14 456:1152 14

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15