TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

39. ročník Vánočního turnaje generací, Kyjov 26.12.2023

Turnaj rozdělen do dvou fází:

  • DOPOLEDNÍ (10:00-12:30) - zápas legend "Sobůlkáři"
  • ODPOLEDNÍ (12:30-16:00) - tradiční turnaj generací
Registrace: přímo na místě od 10:00 a od 12:00

Startovné: 100,-

Kategorie a hrací systém:
Počet kategorií/generací závisí na počtu přihlášených hráčů. Předpoklad je, že budou 3 družstva - senioři/muži/junioři. Konečné rozdělení do družstev dle ročníku narození hráče a rozlosování zápasů bude provedeno před turnajem.

Kdo se turnaje může účastnit a registrace:
Protože jde o turnaj basketbalových generací, účastnit se mohou jen hráči, kteří někdy oblékli dres mužů Jiskry Kyjov a dosáhli plnoletosti.

Občerstvení:
Během turnaje každý ze svých zdrojů, otevřeno bude mít Góóól bar.

Večírek:
Hospoda Na Potoku (U Radyna), bude Štěpánský gulášek.

Rozlosování a výsledky zápasů:
Basketbalová hala (Městský stadion)
čas domácí hosté skóre
10:00  Legendy A (1979 a starší) Legendy B (1980 a mladší) 45 : 46
12:15 Slavnostní zahájení a nastoupení týmů
12:30 Senioři Muži 56 : 63
13:45 Muži Junioři 78 : 63
15:00 Senioři Junioři 42 : 54
Konečné pořadí:
1. místo Muži (ročník 1991 - 1998)
2. místo Junioři (ročník 1999 a mladší)
3. místo Senioři (ročník 1990 a starší)

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15