TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži B

Hráčská soupiska Muži "B":
Čevela Filip
Domanský Daniel
Dvořák František
Hřebačka Tadeáš
Ingr Josef
Klimek Jiří
Koksa Martin
Kolman Petr
Kolman Jan
Koudela Tomáš
Novotný Tadeáš
Olšer Jakub
Ryba Václav
Spáčil Lukáš
Šebesta Lukáš
Štangler Ondřej
Šuráň Michal

 
Trenér: 
Michal Šuráň
 
Organizační pracovník:
Michal Šuráň
Zápasy - sezóna 2019/2020
 04.10.2020  TJ Jiskra Kyjov B - Mor. Nová Ves 81:59
 17.10.2020  TJ Jiskra Kyjov B - SK Slavičín
 18.10.2020  TJ Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk  : 
 07.11.2020  Inmedias Mikulov - Jiskra Kyjov B : 
 08.11.2020  Slavia Kroměříž B - TJ Jiskra Kyjov B
 21.11.2020  TJ Jiskra Kyjov B - Bystřice n.Pernšt.
 22.11.2020  TJ Jiskra Kyjov B - Sokol Podolí 
 05.12.2020  TJ Třebíč C - TJ Jiskra Kyjov B
 06.12.2020  BK Velké Meziříčí - TJ Jiskra Kyjov B
 19.12.2020  TJ Znojmo - TJ Jiskra Kyjov B 
 20.12.2020  TJ Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo
 16.01.2021  Mor. Nová Ves - TJ Jiskra Kyjov B 
 30.01.2021  Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 
 13.02.2021  TJ Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B
 14.02.2021  TJ Jiskra Kyjov B - Inmedias Mikulov 
 13.03.2021  Sokol Podolí -  TJ Jiskra Kyjov B
 14.03.2021  Bystřice n. Pernšt. - Jiskra Kyjov B
 27.03.2021  TJ Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí
 28.03.2021  TJ Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A