TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U13 minižáci starší

Tréninková skupina

Bábíček, Gazdačko, Hanák, Hejda, Hošek, Pařez, Pulpán, Pekaj, Svoboda, Zelinka, Nenadál

Bochýnek, Čech, Polešovský, Šušák, Bednařík, Sobotka

Tréninkové schéma
Pondělí všichni 2009,2010
17:00 - 18:15
Středa všichni 2010
15:45 - 17:00
Středa

všichni 2009 s r. 2008

17:00 - 18:15
Čtvrtek všichni 2009,2010
15:45 - 17:00
Pátek

Trénink navíc !! 1x za 14 dní (sudý týden) nominovaní na zápasy s U14

Pekaj, Pulpán, Gazdačko každý týden

16:05 - 17:15
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Tomáš Pekaj

tel.: 737 525 123

František Dvořák

Michal Šušák

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://www.cbf.cz

FESTIVAL PELHŘIMOV 13.-15.5.2022
ZÁPASY
Datum Domácí Hosté Skore
18.09.2021 Jiskra Kyjov Tygři Brno 42:59
18.09.2021 Jiskra Kyjov Vlčata Žďár 42:53
17.10.2021 BK Skokani B Jiskra Kyjov 8:114
17.10.2021 Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 69:32
06.11.2021 Jiskra Kyjov TJ Třebíč 40:27
06.11.2021 TJ Třebíč Jiskra Kyjov 19:54
20.11.2021 Jiskra Kyjov BK Skokani A 64:51
20.11.2021 Jiskra Kyjov Vlčata Žďár 41:45
18.12.2021 BK VM-U13 Jiskra Kyjov 18:110
18.12.2021 Jiskra Kyjov Tygři Brno 62:50
15.01.2022 Tygři Brno Jiskra Kyjov  50:46
15.01.2022 BK Skokani A Jiskra Kyjov  47:55
1.3..2022 BK Skokani A Jiskra Kyjov 37:38
20.03.2022 Tygři Brno Jiskra Kyjov  53:51
27.02.2022 Tygři Brno Jiskra Kyjov 80:49
27.02.2022 BK Skokani A Jiskra Kyjov 36:68 
19.03.2022 Jiskra Kyjov BK Skokani A  66:49
19.03.2022 Jiskra Kyjov Tygři Brno  44:57

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži