0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži A

Trenér
Josef Ingr 
 
Asistenti trenéra
Lukáš Šebesta
Lukáš Rubecký
     
Soupiska
Brichta Jan
Čada Filip
Čada Roman
Čevela Filip
Horák Vít
Chludil Filip
Ingr Rostislav
Koksa Martin
Měsíček Tomáš
Novotný Tadeáš
Prokeš Hubert
Rajsigl Tomáš
Rubecký Lukáš "C"
Řezník Dominik
Spáčil Lukáš
Špaček Štěpán
Štangler Ondřej
Šuráň David
Šušák Michal 
Tvarog Denis                            
 
Org. pracovník
Josef Ingr 
+ 420 739 114 818
ingr.josef@gmail.com
Příprava
Turnaj 4 týmů v Třebíči
 04.09.2020  TJ Jiskra Kyjov - České Budějovice (2. liga) 39:76
 04.09.2020  BC Vysočina (1.liga) - TJ Jiskra Kyjov 61:78
 05.09.2020  TJ Třebíč (2. liga) - TJ Jiskra Kyjov 55:60
Přípravný zápas
 12.09.2020  BK Levharti Chomutov (1.liga) - TJ Jiskra Kyjov 83:44
 
Základní část - skupina C
 19.09.2020  TJ Jiskra Kyjov - TJ Šumperk 83:70
 20.09.2020  TJ Jiskra Kyjov - BK Opava "B" 71:92
 03.10.2020  TJ Jiskra Kyjov - KK Val.Meziříčí  54:91 
 04.10.2020  TJ Jiskra Kyjov - UP Olomouc 85:69 
 17.10.2020  SA Brno - TJ Jiskra Kyjov
 18.10.2020  Slovan Č.Pole Brno - TJ Jiskra Kyjov
 07.11.2020  TJ Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 
 08.11.2020  TJ Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 
 21.11.2020  NH Ostrava B - TJ Jiskra Kyjov
 22.11.2020  Sokol Karviná - TJ Jiskra Kyjov 
 05.12.2020  BK Oprava "B" - TJ Jiskra Kyjov 
 06.12.2020  TJ Šumperk - TJ Jiskra Kyjov 
 19.12.2020  TJ Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 
 20.12.2020  Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Kyjov  
 16.01.2021  UP Olomouc - TJ Jiskra Kyjov
 17.01.2021  KK Val.Meziříčí -  TJ Jiskra Kyjov
 30.01.2021  TJ Jiskra Kyjov - Slovan Č.Pole Brno
 31.01.2021  TJ Jiskra Kyjov - SA Brno
 13.02.2021  SK Žabovřesky  -  TJ Jiskra Kyjov
 14.02.2021  Renocar Podolí -  TJ Jiskra Kyjov
 06.03.2021  TJ Jiskra Kyjov - Sokol Karviná
 07.03.2021  TJ Jiskra Kyjov - NH Ostrava B

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15