TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži A

Základní informace
Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF
Josef Ingr

Lukáš Šebesta
Lukáš Rubecký

Josef Ingr

https://cz.basketball

Informační tabule
Poslední výsledky
11.12.2021 Jiskra Kyjov 79 : 57 TJ Slavia Kroměříž
28.11.2021 Jiskra Kyjov 80 : 89 TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
27.11.2021 BASKET Brno B 92 : 67 Jiskra Kyjov
31.10.2021 Jiskra Kyjov 81 : 76 TJ Šumperk

Tabulka pořadí

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Sokol Karviná 10 10 0 858 637 20
2 Renocar Podolí 11 7 4 880 821 18
3 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 11 7 4 932 914 18
4 KK Val. Meziříčí 9 8 1 835 623 17
5 BK Opava B 10 6 4 830 781 16
6 BASKET Brno B 11 5 6 931 907 16
7 SK Žabovřesky 11 4 7 884 918 15
8 Slavia Kroměříž 9 5 4 677 737 14
9 TJ Šumperk 12 1 11 873 1.098 13
10 NH Ostrava B 10 2 8 760 833 12
11 UP Olomouc 9 3 6 688 774 12
12 Jiskra Kyjov 9 3 6 627 732 12
Soupiska
# HRÁČ POZICE ROK NAROZENÍ VÝŠKA VĚK
1 Filip Chludil 1998 196 24
2 Štěpán Špaček 1989 190 33
3 Ondřej Štangler 2003 187 19
4 Michal Šušák 1977 201 44
5 Roman Čada 1998 189 24
6 Lukáš Rubecký 1986 189 36
7 Vít Horák 1995 186 27
8 Filip Čada 1996 184 26
9 David Šuráň 1996 180 26
10 Tomáš Měsíček 2001 192 21
11 Hubert Prokeš 1999 196 23
12 Filip Čevela 2000 185 22
13 Lukáš Spáčil 2001 180 21
14 Václav Šimeček 2004 195 18
15 Jaroslav Prášil K 1980 200 41
16 Šimon Flajzar 2004 189 18
17 Martin Koch 2004 173 18
18 Jan Brychta 1998 205 24
19 Tadeáš Novotný 2002 184 20

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A