0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak I


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 26. - 28. 8. 2022 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2022.

Kategorie: U14 ml. žáci, nar. 1.1.2009 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak I. 26. - 28. 8. 2022.pdf


Přihlášená družstva

U14 mladší žáci (2009 a ml.)
1) Jiskra Kyjov                        
2) SK Žabovřesky                   
3) Vlci Žďár nad Sázavou     
4) MBK Karlovka Bratislava
5) BCM Olomouc                    
6) BK Tábor                             

 


 
Rozlosování a výsledky zápasů
(hrací systém: každý s každým / zápas: 4x 8´ čistého času)

Městská hala Kyjov, pátek 26.8. 2022
čas domácí hosté skóre
15:00 Jiskra Kyjov SK Žabovřesky 48:40
16:20 BCM Olomouc BK Tábor 93:11
17:40 MBK Karlovka Bratislava Vlci Ždár nad Sázavou 45:49
19:00 Slavnostní zahájení a nastoupení týmů
19:10 BK Tábor Jiskra Kyjov 20:98
 
Městská hala Kyjov, sobota 27.8. 2022
čas domácí hosté skóre
9:00 MBK Karlovka Bratislava SK Žabovřesky 40:49
10:20 BCM Olomouc Vlci Ždár nad Sázavou 51:36
11:40 BK Tábor MBK Karlovka Bratislava 22:62
13:00 Jiskra Kyjov BCM Olomouc 52:50
14:20 Vlci Ždár nad Sázavou SK Žabovřesky 47:49
15:40 BCM Olomouc MBK Karlovka Bratislava 64:52
17:00 SK Žabovřesky BK Tábor 58:33
18:20 Vlci Ždár nad Sázavou Jiskra Kyjov 24:62
       
Městská hala Kyjov, neděle 28.8. 2022
čas domácí hosté skóre
9:00 BK Tábor Vlci Ždár nad Sázavou 14:65
10:20 SK Žabovřesky BCM Olomouc 33:55
11:40 Jiskra Kyjov MBK Karlovka Bratislava 54:36
13:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
 
    MVP turnaje  :   Gazdačko Matyas  (Jiskra Kyjov)

   ALL STAR :

                       Weiser Adam (BCM Olomouc)

                       Ivanov Yaroslav (SK Žabovřesky)

                       Polívka Otto (Vlci Žďár)

                       Burmad Noem (MBK Karlovka Bratislava)
                      
                       Stibor Filip (BK Tábor)
                      

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15