0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak II


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 2. - 4. 9. 2022 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2022.

Kategorie: U15 st. žákyně, nar. 1.1.2008 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak II. 2. - 4. 9. 2022.pdf


Přihlášená družstva

U15 staší žákyně (2008 a ml.)
Skupina "A" Skupina "B"
Jiskra Kyjov       HB Basket Praha     
BKM Žilina          AKAPO Lučenec       
SK K2 Prostějov Basketbal Dubňany
BC Vysočina        Basket Ostrava        

 (hrací systém: dvě základní skupiny / zápas: 4x 8 min. čistého času)


 
Rozlosování a výsledky zápasů

Městská hala Kyjov, pátek 2.9. 2022 Tělocvična Klvaňova gymnázia, pátek 2.9. 2022
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
15:00 Jiskra Kyjov SK K2 Prostějov 23:35         
16:20 Baketbal Dubňany Basket Ostrava 29:23         
17:40 BKM Žilina BC Vysočina  17:50        
19:00 HB Basket Praha AKAPO Lučenec 56:48         
Městská hala Kyjov, sobota 3.9. 2022 Tělocvična Klvaňova gymnázia, sobota 3.9. 2022
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
9:00 Jiskra Kyjov BC Vysočina 34:68  9:00 Baketbal Dubňany HB Basket Praha  19:45
10:30 BKM Žilina SK K2 Prostějov  18:73 10:30 AKAPO Lučenec Basket Ostrava 65:34 
12:00 Přestávka 60 min.
  12:00  Přestávka 60 min.
 
13:00 Jiskra Kyjov BKM Žilina 38:60  13:00 Baketbal Dubňany AKAPO Lučenec 37:73 
14:30 HB Basket Praha Basket Ostrava 64:25  14:30 SK K2 Prostějov BC Vysočina  52:22
16:00  Přestávka 60 min.
  16:00 Přestávka 60 min.
 
17:00 1.A - Prostějov 2.B - Lučenec  52:23 17:00 3.A - Žilina 4.B - Ostrava  53:32
18:30 2.A - Vysočina 1.B - Praha 44:41  18:30 4.A - Kyjov 3.B - Dubňany  34:47
Městská hala Kyjov, neděle 4.9. 2022 Tělocvična Klvaňova gymnázia, neděle 4.9. 2022
čas domácí hosté skóre čas domácí hosté skóre
9:00 o 5.   Dubňany Žilina  35:60 9:30 o. 7 - Kyjov Ostrava  25:40
10:30 o 3.   Praha       Lučenec 44:57         
12:00 o 1.   Prostějov Vysočina 57: 21        
13:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
         

 

All Star

Č. hráčky Jméno hráčky Družstvo hráčky
24 Laura Mravíková AKAPO Lučenec
10 Vanesa Pospíšilová SK K2 Prostějov
6 Simona Nováková BC Vysočina
13 Barbora Urbanová HB Basket Praha
10 Victorie Kurfürst Basketbal Dubňany

MVP

Č. hráčky Jméno hráčky Družstvo hráčky
5 Sára Karásková Prostějov

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15