0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak III


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 13. - 15. 9. 2024 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2024.

Kategorie: U13 minižáci/mix, nar. 1.1.2012 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak III. 13. - 15. 9. 2024.pdf


Přihlášená družstva

U13 mladší minižáci/mix (2012 a ml.)
                                   1) Jiskra Kyjov                  
                                   2) 
                                   3) 
                                   4) 
                                   5) 
                                   6) 

Všechny zápasy lze sledovat přes webkameru v hale on-line na https://basketkyjov.click2stream.com/
nebo přes odkaz na naší hlavní stráce vpravo dole (kamera).

Rozlosování a výsledky zápas
(hrací systém: každý s každým / zápas: 4x 8´ čistého času)

Basketbalová hala (Městský stadion) - pátek 13.9.2024
čas domácí hosté skóre
14:30
16:00
17:15 Slavnostní zahájení  
17:30
19:00
Basketbalová hala (Městský stadion) - sobota 14.9.2024
čas domácí hosté skóre
9:00
10:25
11:50
14:00
15:25
17:20
18:45
Basketbalová hala (Městský stadion) - neděle 15.9.2024
čas domácí hosté skóre
9:00
10:25
11:50
13:00   SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ TURNAJE
 

MVP Turnaje:

All star turnaje:

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15