TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Ženy

Tabulka ŽENYročník 2020/2021

tabulka
1. SK Renocar Podolí 2 2 0 164:82 4
2. Sokol Šlapanice 2 2 0 177:103 4
3. SKB Tišnov 1 1 0 144:13 2
4. VSK UNI Brno Jun 1 1 0 103:4 2
5. Univerzita Brno 1 1 0 95:22 2
6. STRABAG Zlín 1 1 0 61:54 2
7. Jiskra Kyjov 2 0 2 99:165 2
8. BK Velké Meziříčí 2 0 2 53:187 2
9. BBK Jun.Brno 2 0 2 17:247 2
10. BK Blansko 1 0 1 58:73 1
11. KP Brno C 1 0 1 51:72 1

Rozpis zápasů ŽENYročník 2020/2021
Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre
03.10.2020 SKB Zlín Jiskra Kyjov 61:54
04.10.2020 Sokol Šlapanice Jiskra Kyjov 104:45
18.10.2020 BBK Jun Brno Jiskra Kyjov
07.11.2020 Jiskra Kyjov Velké Meziříčí
08.11.2020 Jiskra Kyjov KP Brno C
21.11.2020 VSK UNI Brno Jun Jiskra Kyjov
22.11.2020 SKB Tišnov Jiskra Kyjov
05.12.2020 Jiskra Kyjov Univerzita Brno
06.12.2020 Jiskra Kyjov Renocar Podolí
16.01.2021 BK Blansko Jiskra Kyjov
17.01.2021 Jiskra Kyjov BK Blansko
30.01.2021 Jiskra Kyjov Sokol Šlapanice
31.01.2021 Jiskra Kyjov SKB Zlín
13.02.2021 Jiskra Kyjov BBK Jun Brno
13.03.2021 Jiskra Kyjov SKB Tišnov
14.03.2021 Jiskra Kyjov VSK UNI Brno Jun
27.03.2021 KP Brno C Jiskra Kyjov
28.03.2021 Velké Meziříčí Jiskra Kyjov
10.04.2021 Renocar Podolí Jiskra Kyjov
11.04.2021 Univerzita Brno Jiskra Kyjov

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A