TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Přípravka

Tréninky od září 2022
Pondělí Hala - L. Šebesta, H. Robková
14:30 - 16:00
Středa Joklík - H. Robková
15:30-17:00
Základní informace
Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník

Hana Robková 

hana.robkova@tiscali.cz

723 707 003

Lukáš Šebesta

Vendula Robková

Hana Robková

Informační tabule
Nová sezóna - tréninky od 5.9.2022 Všichni 2 x týdně!!!
Pozor! Na středeční trénink: basketbalový míč č. 5 (kdo má)

Zaměření tréninků:

  • všeobecná herní příprava ( míčové hry jako vybíjená, přehazovaná, ringo atd.)
  • základní basketbalové dovednosti
  • atletická průprava
  • koordinační a balanční cvičení
  • postřehová cvičení, rozvoj reakční rychlosti
  • rozvoj spolupráce a teamového ducha

8.8.2022 - Příměšťák

Fotografií:
29
Datum:
8. 8. 2022

Zobrazit

9.8. - Příměšťák

Fotografií:
35
Datum:
8. 8. 2022

Zobrazit

10.8. - Příměšťák

Fotografií:
21
Datum:
8. 8. 2022

Zobrazit

11.8. - Příměšťák

Fotografií:
51
Datum:
8. 8. 2022

Zobrazit

12.8. - Příměšťák

Fotografií:
38
Datum:
8. 8. 2022

Zobrazit

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy