TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U10 přípravka

SEZÓNA 2021/2022 UKONČENA

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT V ZÁŘÍ

Tréninky od ledna 2022
Pondělí Středa
15:45 - 17:00 14:30 - 15:45

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE

           STŘEDA 22.6.2022 ukončení sezóny na hřišti u hasičky
od 15:00
Základní informace
Soutěž Trenér Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Aleš Klimek

A.Klimek@seznam.cz

tel.: 605 788 888

Zuzana Džuberová

zuzanadzuberova@seznam.cz

tel.: 602 778 069

https://www.cbf.cz

ZÁPASY

Akce Domácí Hosté Skóre
23.10.2021 - ČBF Den s basketbalem- Žďár Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 60:34
Vlčata Žďár  - Jiskra Kyjov 44:37
31.10.2021 - přátelský turnaj Basketbal Dubňany - Jiskra Kyjov 38:25
21.11.2021 - ČBF JM - Vyškov BK Vyškov - Jiskra Kyjov 34:16
Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 22:18
11.12.2021 - ČBF Den s Basketbalem- Kyjov Jiskra Kyjov - Basketbal Dubňany 13:22  
Jiskra Kyjov - SKB Zlín 14:28 
Jiskra Kyjov - Spartak Uh. Brod 29:20
8.1.2022 - ČBF JM - Kyjov Jiskra Kyjov - BK Blansko 15:51
Jiskra Kyjov - Basket  Babice 30:10 
27.2.2022 - ČBF JM - Brno KP Brno - Jiskra Kyjov 24:21
Tygři Brno - Jiskra Kyjov 34:6
26.3.2022 - ČBF JM - Brno Skokani Brno - Jiskra Kyjov 46:28
Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 40:20
9. nebo 10.4.2022 - ČBF Den s Basketbalem BCM UP Olomouc - Jiskra Kyjov
KP Brno - Jiskra Kyjov
Jiskra Havl. Brod - Jiskra Kyjov
23.4.2022 - ČBF JM - Podolí Renocar Podolí - Jiskra Kyjov 78:21
BC Vysočina - Jiskra Kyjov 68:24
7.5.2022 - ČBF Den s Basketbalem - Kyjov
Jiskra Kyjov - Spartak Uh. Brod 28:36
Jiskra Kyjov - TJ Sigma Hranice 32:13
14.5.2022 - ČBF JM - Kyjov Jiskra Kyjov - KP Brno
Jiskra Kyjov - Basket  Brno

Fotogalerie

23.10.2021 - Žďár nad Sázavou

Fotografií:
2
Datum:
24. 1. 2022

Zobrazit

31.10.2021 - Dubňany

Fotografií:
2
Datum:
24. 1. 2022

Zobrazit

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži