0 Kč

TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak IV


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 17. - 19. 9. 2021 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2021, na který dostaly pozvání družstva z  Maďarska, Slovenska, Polska a ČR.:

Kategorie: U12 ml. minižákyně, nar. 1.1.2010 a mladší
Kategorie: U12 ml. minižáci, nar. 1.1.2010 a mladší
Kategorie: U12 ml. minižáctvo MIX, nar. 1.1.2010 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak IV. 17. - 19. 9. 2021.pdf


Přihlášená družstva

U12 mladší MINIžákyně (2010 a ml.)
U12 mladší MINIžáci (2010 a ml.)
U12 mladší MINIžactvo MIX (2010 a ml.)
1) Jiskra Kyjov - MIX
2) SKB Zlín - holky
3) KP Brno - holky
4) Skokani Brno - kluci

ALL STARS turnaje U12
1) Markéta Pařízková: SKB Zlín
2) Dominik Šušák: Jiskra Kyjov
3) Tereza Korbelová: KP Brno
4) Michal Kovář: Skokani Brno
5) Valerie Horňáková: Jiskra Kyjov

MVP turnaje U12: 
Filip Lokos: Skokani Brno

 

 
Rozlosování a výsledky zápasů

Městská hala Kyjov, pátek 17. 9 .2021  
čas domácí hosté skóre        
15:30 Jiskra Kyjov MIX Skokani Brno kluci 31:29          
17:00 KP Brno holky SKB Zlín 46:21    
 
Městská hala Kyjov, sobota 18. 9. 2021  
čas domácí hosté skóre        
9:00 Skokani Brno kluci KP Brno holky 71:8          
10:20 Jiskra Kyjov MIX SKB Zlín 51:26 Tělocvična Gymnázium, sobota 18. 9. 2021
12:00 OP U13 kl.: Jiskra Kyjov Tygři Brno 42:59   čas domácí hosté skóre
13:40 OP U13 kl.: Tygři Brno Vlčata Žďár     14:00 Jiskra Kyjov MIX KP Brno holky 23:42
15:20 OP U13 kl.: Jiskra Kyjov Vlčata Žďár     15:30 SKB Zlín Skokani Brno kluci 13:108
17:00 ŽL U15 h.: Jiskra Kyjov Studánka Pardubice 65:31          
19:00 Jiskra Kyjov MIX Skokani Brno kluci 16:53 19:00 KP Brno holky SKB Zlín 37:16
   
Městská hala Kyjov, neděle 19. 9. 2021  
čas domácí hosté skóre        
  9:00 Skokani Brno kluci SKB Zlín 77:8          
10:15 KP Brno holky Jiskra Kyjov MIX 22.48          
11:30 Jiskra Kyjov U11 SK K2 Prostějov U11            
13:00 Jiskra Kyjov MIX SKB Zlín            
14:15 KP Brno holky Skokani Brno kluci            
15:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

 

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15