TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U10 Přípravka

Tréninky od září 2023
Pondělí

Hala - L. Šebesta

trénink jen HOLKY

14:30 - 15:45
Úterý

Hala - J. Robek, H. Robková

trénink jen KLUCI

15:25 - 16:35
Středa

Hala - J. Robek, H. Robková

trénink MIX 

15:00 - 16:15

Zaměření tréninků:

  • základní basketbalové dovednosti (dribling, střelba na koš, doskoky, přihrávky, obrana)
  • šlapavý způsob běhu
  • technika hodu míčem
  • technika skoku a dopadu
  • cvičení koordinace
  • uvolnění pro míč
  • dvojtakt
  • rozvoj spolupráce a teamového ducha
Základní informace
Hlavní trenér Trenér Asistent a OP

Jiří Robek

jrobek@seznam.cz

725 773 963

Lukáš Šebesta

lukas.sebesta@seznam.cz

774 740 941

Hana Robková

hana.robkova@tiscali.cz

723 707 003

Informační tabule

Zápas U10 MIX

16.3.2024 (SO)
SH Podolí u Brna 470

0:00 SK Renocar Podolí - Jiskra Kyjov MIX
0:00 Jiskra Kyjov MIX - Vlčata Žďár              

ZÁPASY

Turnaj 

Datum a čas

Místo

Domácí / hosté

Skóre

Den s basketbalem 5. 11. 2023 12:30 Brno, Purkyňova 2736/95B DDM Slavkov
Jiskra Kyjov A (kluci)
28
31
Den s basketbalem 5. 11. 2023 13:45 Brno, Purkyňova 2736/95B

Jiskra Kyjov A (kluci)
KP Brno

20
9

Den s basketbalem 18.11.2023 9:00 Lanžhot, Masarykova 22
SOKOL LANŽHOT
Jiskra Kyjov B (holky)

84
6

Den s basketbalem 18.11.2023 12:15 Lanžhot, Masarykova 22
Basket Brno
Jiskra Kyjov B (holky)
78
6
Den s basketbalem 18.11.2023 13:30 Lanžhot, Masarykova 22
Olomouc
Jiskra Kyjov B (holky)
84
0
ČBF 26. 11. 2023 14:30 SH Blansko, Mlýnská 19
BC Vysočina
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček D. 8, Robek 6, Holeček 2, Novotný 2, Dubná 2)
42
20
ČBF 26. 11. 2023 16:00 SH Blansko, Mlýnská 19
BK Blansko
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček D. 4, Dubná 4, Dufek 2, Bláhová 2, Šebestová 2, Kopecká 2, Robek 2) 
35
18
Den s basketbalem 3.12.2023 12:30 Uherský Brod
Lvíčata Uherský Brod
Jiskra Kyjov B (holky)
62
18
Den s basketbalem 3.12.2023 14:00 Uherský Brod
KP Brno
Jiskra Kyjov B (holky)

48
34

ČBF 9.12.2023 8:30  Hala TJ Jiskra
Jiskra Kyjov MIX
(Robek 18, Šimeček D. 8, Novotný 2, Fronek 2, Dubná 2, Kopecka 2)
Tygři Brno A
34
54
ČBF 9.12.2023 11:00 Hala TJ Jiskra
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček D. 2, Robek 2, Dufek 1)
Žabiny Brno
5
56
Den s basketbalem 10.12.2023 9:45 ZŠ a MŠ Brno, náměstí Svornosti
Jiskra Kyjov A (kluci)
Sojky Pelhřimov

46
17

Den s basketbalem 10.12.2023 12:20 ZŠ a MŠ Brno, náměstí Svornosti
BBK Blansko
Jiskra Kyjov A (kluci)
21
45
Den s basketbalem 10.12.2023 15:15 ZŠ a MŠ Brno, náměstí Svornosti
Basket Brno
Jiskra Kyjov A (kluci)
59
19
ČBF 7.1.2024 9:00 Hala 2. ZŠ, Ždár nad Sázavou
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček D. 8, Dufek 5, Robek 5, Buček 4, Hanáčková 2, Černá 2)

52
26

ČBF 7.1.2024 10:30 Hala 2. ZŠ, Ždár nad Sázavou
BK Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček D. 6, Dufek 2, Křižánková 2)

55
10

Den s basketbalem 10.2.2024 13:30 SC Želva Dubňany
Jiskra Kyjov B (holky)
TBS Přerov
33
32
Den s basketbalem 10.2.2024 15:10 SC Želva Dubňany
Basket Dubňany
Jiskra Kyjov B (holky)
41
22
Den s basketbalem 10.2.2024 16:40 SC Želva Dubňany
DDM Slavkov
Jiskra Kyjov B (holky)
74
16
Den s basketbalem 11.2.2024 9:00 U Sportovní haly 2, Olomouc
BCM Olomouc
Jiskra Kyjov A (kluci)
36
12
Den s basketbalem 11.2.2024 11:30 U Sportovní haly 2, Olomouc
Jiskra Kyjov A (kluci)
Lvíčata Uherský Brod
21
50
Den s basketbalem 11.2.2024 12:20 U Sportovní haly 2, Olomouc
Sokol Lanžhot
Jiskra Kyjov A (kluci)
34
12
ČBF 24.2.2024 9:00 Hala TJ Jiskra
Jiskra Kyjov MIX
(Dufek 8, Šimeček 6, Študent 6, Buček 2, Dobešová 2, Trávníček 1)
BBK Blansko
25
37
ČBF 24.2.2024 10:45 Hala TJ Jiskra
BBK Blansko
Jiskra Kyjov MIX
(Šimeček 10, Dufek 6, Buček 2, Lovecký 2, Trávníček 2, Robek 2)
35
24
ČBF 16.3.2024 SH Podolí u Brna
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov MIX
ČBF 16.3.2024 SH Podolí u Brna
Jiskra Kyjov MIX
Vlčata Žďár
Den s basketbalem 6-7.4.2024 TBS Přerov
Den s basketbalem 6-7.4.2024 KP Brno
ČBF 20.4.2024 Hala TJ Jiskra
Jiskra Kyjov MIX
KP Brno
ČBF 20.4.2024 Hala TJ Jiskra
Jiskra Kyjov MIX
Tygři Brno B

Turnaj 10.2.2024 (holky)

Fotografií:
24
Datum:
10. 2. 2024

Zobrazit

Turnaj ČBF JM - MIX 7.1.2024

Fotografií:
16
Datum:
7. 1. 2024

Zobrazit

Poslední trénink roku 2023

Fotografií:
3
Datum:
1. 1. 2024

Zobrazit

Turnaj 10.12.2023 (kluci)

Fotografií:
6
Datum:
1. 1. 2024

Zobrazit

Turnaj 3. 12. 2023 (holky)

Fotografií:
4
Datum:
12. 12. 2023

Zobrazit

Turnaj ČBF JM - MIX 26.11.2023

Fotografií:
6
Datum:
26. 11. 2023

Zobrazit

Turnaj 23. 11. 2023 (holky)

Fotografií:
47
Datum:
12. 12. 2023

Zobrazit

Turnaj 28.10.2023

Fotografií:
4
Datum:
28. 10. 2023

Zobrazit

Turnaj 7.10.2023

Fotografií:
5
Datum:
7. 10. 2023

Zobrazit

trénujeme

Fotografií:
17
Datum:
3. 10. 2023

Zobrazit

Příměšťák 1. den

Fotografií:
51
Datum:
31. 7. 2023

Zobrazit

Příměšťák 2. den

Fotografií:
31
Datum:
1. 8. 2023

Zobrazit

Příměšťák 3. den

Fotografií:
42
Datum:
2. 8. 2023

Zobrazit

Příměšťák 4. den

Fotografií:
62
Datum:
3. 8. 2023

Zobrazit

Příměšťák 5. den

Fotografií:
64
Datum:
6. 8. 2023

Zobrazit

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE 2023/24

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00 
H U10 MIX U11 MIX U12 K U14 K U19  Muži
Úterý 14:15-15:25 15:25-16:35 16:35-17:45 17:45-19:00 19:00-20:15 20:15-21:45
MIX U11/U12 K U10 H U13 K U14/U15 H U17 Muži 
Středa 15:00-16:15 16:15-17:30 17:30-18:45 18:45-20:00 20:00-21:30
MIX U10 K U14 H U17 K U15/U17 Muži  
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
MIX U11 MIX U12 H U13 K U14/U15 K U19 Muži 
Pátek 14:30-15:50 15:50-17:10 17:10-18:30 18:30-20:30  20:30-22:00
H U13 K U14 K U15/U17 H U17/Ženy Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U13  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-16:45
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 U9 sportík  
Čtvrtek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
 
Pátek 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-18:15 18:15-19:45 19:45-21:15